POLSKI  |   ENGLISH  |   РОССИЯ

TRADYCJA I  STYL
Doskonale wiemy jak dopasować się do zmieniających się trendów i trafić w gusta nawet najbardziej wymagających klientów

KRAWIECKA PRECYZJA
Nasi krawcy to zespół ludzi, których pasja, wiedza, oraz profesjonalizm stanowią podstawowe wartości

BLISKI IDEAŁ
Najwyższa jakość, indywidualne podejście, nietypowe zamówienia, troska o zadowolenie klienta...czego chcieć więcej?


Z dumą prezentujemy swoją kolekcję  kożuchów i produktów z jagnięcej skóry.
Wraz z zespołem wyspecjalizowanych rzemieślników produkujemy niezwykle szeroki asortyment kożuchów damskich i kożuchów męskich, od tradycyjnych, wykonanych za pomocą klasycznych metod przekazywanych z pokolenia na pokolenie, do najnowocześniejszych dostosowanych do najnowszych trendów mody.
Ponadto oferujemy również kamizelki, serdaki, czapki, rękawiczki, poduszki, futrzaki... a nawet na specjalne zamówienia szyjemy takie produkty jak spodnie czy spódnice wykonane ze skóry kożuchowej! W naszej ofercie znajdują się również serdaki i kożuchy regionalne które są szyte i zdobione wyłącznie ręcznie, oraz kożuchy i kamizelki stylizowane, które zawierają w zdobnictwie elementy folkloru.
W ciągu ostatnich kilku lat nasz asortyment rozszerzył się szybko i cieszy się doskonałą reputacją nie tylko w naszym kraju ale i zagranicą, co czyni nas jednym z najlepszych producentów kożuchów w Polsce.
Aby sprostać oczekiwaniom klientów, jesteśmy bacznymi obserwatorami i uczestnikami krajowych i międzynarodowych targów mody.
Posiadane kwalifikacje i znajomość trendów pozwoliły firmie ukształtować bardzo mocną pozycję na rynku.
Nowoczesne wzornictwo i wysoka jakość naszych kożuchów zostały nagrodzone dwukrotnie złotym medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Spod  igły naszych krawców wychodzą zarówno kolekcje przeznaczone na otwarty rynek jak i indywidualnie zamawiane projekty.
Kiedy mówimy o wyglądzie, sylwetce czy upodobaniach okazuje się, że każdy z nas jest inny, dlatego  istnieje u nas możliwość szycia na miarę. Stosując najlepsze tradycje krawiectwa miarowego dokładamy wszelkich starań aby spełnić szczególne oczekiwania naszych klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

2011 GRYWAN - kożuchy  •  Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie MTWeb  •  Agencja Interaktywna